Pagrindinis|Struktūra|LT|RU
Apie mus|Namų projektai|Namų statyba|Kontaktai|Galerija
Euronamas.lt

UAB „Jūrės medis“ yra vienas didžiausių klijuotos medienos konstrukcijų gamintojų Pabaltijo šalyse.
UAB „Jūrės medis“ gamina namus iš klijuotos medienos sienojų (rąstų). Klijuotos medienos sienojai, tai aukštos kokybės statybinė medžiaga rąstiniams namams, pirtims, sodo nameliams. Įmonė gamina klijuotos medienos laikančiąsias sijas, tiesias ir lenktas, pastovaus ir kintamo skerspjūvio, santvaras, arkas, rėmus.
Paroc yra viena pirmaujančių mineralinės vatos izoliacijos gamintojų Europoje. Sparčiai auganti kompanija turi sukaupusi 70 metų patirtį kuriant, gaminant bei parduodant akmens vatos produktus, naudojamus statybos sektoriuje ir kitose pramonės šakose.
UAB "Betonika" suprojektuos, pagamins ir sumontuos greitai pastatomas, šiltas, ekonomiškas konstrukcijas jūsų pasirinktam namo projektui. Gelžbetoninių konstrukcijų tarptautiniam koncernui "CONSOLIS" priklausanti UAB "Betonika" siūlo užsakovui konstrukcinius įvairių pastatų ir infrastruktūros objektų iš surenkamo gelžbetonio sprendimus bei su tuo susijusias paslaugas
MONIER – viena iš didžiausių stogo dangų tiekėja pasaulyje. Tuo pačiu metu tai kompanija ypatingą dėmesį skirianti klientams.
MONIER turi tinkamas čerpes jūsų stogui. Mes gaminame išskirtines čerpes klasikinei architektūrai ir nebrangias čerpes šiuolaikiniams namams. Zanda, Dantegl ar
Minster čerpės yra puikūs pavyzdžiai. Mes siūlome tiek tradicinius, tiek pažangius produktus su vienu prekės ženklu – MONIER.
"Maxit" - Didžiausias pabaltijyje statybinių medžiagų gamintojas. Maxit produkcija: fibo keramzitiniai blokeliai, fibo trisluoksnis kaminas, fibo keramzitas, vetonit mūro mišiniai cementiniai mišiniai ir spec. betonai, fasadų apdailos medžiagos, sienų ir lubų glaistai ir tinkai, grindų lyginamieji mišinai ir dangos, plytelių klijavimo medžiagos, deitermann hidroizoliacnės medžiagos.
Schüco International KG (Lietuvoje: Schüco Lietuva UAB) kuria ir parduoda tarptautinėje rinkoje pilnai išbaigtas aliuminio, plastiko ir plieno profilių bei saulės energijos panaudojimo sistemas. Konstrukcijų asortimento pagrindas - tai langų, durų, fasadų, žiemos sodų ir saulės energijos panaudojimo sistemos.
"ELSTAVA" veiklos sritis - dujiniai, skysto kuro, kieto kuro katilai ir jų priedai, katilinių įranga, skysto kuro talpos, akumuliacinės talpos, dujiniai ir vandeniniai oro šildytuvai, oro kondicionieriai, šildymo valdikliai ir reguliatoriai, dujų detektoriai ir uždujinimo signalizacijos, lauko šildytuvai terasoms ir lauko kavinėms.